Wypad we dwoje do nadmorskiej Rewy

Romantyczny wyjazd we dwoje, łączy się z koniecznością zapewnienia sobie odpowiednich warunków. Chcąc zaskoczyć swoją drugą połówkę, postarajmy się zatem zadbać o wszystkie szczegóły jeszcze przed wyjazdem, w taki sposób, by zapoznać się z ofertą turystyczną dotyczącą gastronomii i hotelarstwa. Te dwa aspekty w największym stopniu determinują poziom naszego zadowolenia z wyjazdu, a biorąc pod uwagę ciekawą formę rozrywki, która oferowana jest w wybranej przez nas miejscowości, gwarantujemy sobie niezapomniany wyjazd, którym z pewnością zapunktujemy w oczach naszego partnera. Pamiętajmy tez, że odpowiednio szybka organizacja całości, powoduje, że możemy obniżyć koszty związane z wieloma kwestiami, co nie pozostaje bez znaczenia w dzisiejszym świecie.

Rewa to niezwykle urokliwa, niewielka wieś w województwie pomorskim, w powiecie puckim. Znajduje się ona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu przyrody, dzięki czemu, możemy zapewnić sobie wyjątkowy czas, na łonie natury. Fakt, że w miejscowości znajdują się dwie plaże, pozwala nam na znalezienie ustronnego miejsca, a nawet organizację romantycznego wieczoru, przy zachodzie słońca. Ciekawym pomysłem jest też wycieczka kutrem po okolicy, dająca nam nie tylko pozytywne emocje, związane z faktem odbycia rejsu, ale też okazja do zrobienia czegoś wyjątkowego, na mniejszych gabarytów motorówce, którą wynająć możemy za niewygórowane pieniądze. We dwoje możemy tez zdecydować się na lekcje sportów wodnych, związanych z wybraną przez nas deską. Tu dobrze sprawdzi się SUP, który dzięki spokojnemu wiosłowaniu, pozwala na swobodną konwersację i nie wymaga od nas szczególnych umiejętności. Wycieczka katamaranem, czy rowerkiem wodnym jest koleją z licznych propozycji, które na nas czekają.

Baza noclegowa, co warto podkreślić, zapewnia możliwość wynajęcia luksusowego apartamentu, za niewielkie pieniądze, a to dzięki prywatnym gospodarzom, którzy zajmują się tego typu działalnością w sezonie. Noclegi dla zakochanych to jednak nie wszystko, bowiem warto pamiętać, także o wyżywieniu i tu dobrze wybrać sobie przyjemną knajpkę, z pięknym widokiem i ogródkiem, nieco oddaloną od głównego deptaka, dzięki czemu w romantycznym nastroju możemy wypić lampkę wina. Pamiętajmy, że wyjątkowy czas, to przede wszystkim wyjątkowe towarzystwo i czasem pobyt pod namiotem, może okazać się równie atrakcyjny, jak pięciogwiazdkowy hotel. Ważne jest aby czuć się wspaniale, a do tego przyda się kilka pomysłów, na spędzenie czasu, które będą ciekawą alternatywą dla siedzenia w pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>